اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

8764222 - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

همانطور که میدانیم با شیوع کرونا ویروس، که باعث شده اختلالاتی برای بسیاری از کشورهای دنیا به وجود بیاید. توقف بسیاری از کارهامثل ، کلاس درس، آموزش های حضوری و بسیاری از موارد دیگر، که بسیار نگران کننده است. میتوان گفت کاربرد آموزش مجازی در حال حاضر نقش بسزایی در شرایط بحرانی فعلی مثل کرونا را دارد.در ابتدا باید بگویم که اینترنت و دنیای مجازی توانسته است خیلی از کارهای ما را سریع و به موقع انجام دهد. همین باعث آموزش صحیح و افزایش یادگیری بهتر، کمک رسان خوبی برای سرعت بخشیدن به کارهایمان در طول روز باشد.قدرت اینترنت در دنیای مجازی به جایی رسیده است که توانسته جایگاه خوبی را برای خود به دست بیاورد.

اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

توسط آموزش های مجازی می‌توانیم در منزل به تمام آموزشهای درسی و غیر درسی دسترسی داشته باشیم.میتوان حتی فایل ها و آموزش های مورد نیاز را در اختیار داشته و آنها را ذخیره کرد. نقش آموزش مجازی بر معضلی که به تازگی شیوع پیدا کرده میتوان خیلی تاثیر گذار باشد،کمک بموقع برای افراد دانش پذیر و اساتید داشته باشد، آموزش مجازی در این شرایط بسیار کار آمد و ضروری می باشد .آموزش از راه دور این امکان را فراهم میسازد ،که بسیاری از اشکالات آموزش معمولی را برطرف میکند.به عنوان مثال سرعت انتقال آموزش، نیازی به فضای بخصوصی ندارد.

یعنی نیازی نیست برای کلاس های درس به صورت حضوری در دانشگاه ها حضور داشته باشید.به راحتی می توانید جلسات آموزشی خود را از طریق آموزش آنلاین برگزار کنید. و به گونه ای میتوان گفت امنیت و سلامت خود را در این بحران فعلی شرایط  تضمین میکنید.

3244555 - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

هرچقدر به آینده نزدیک می شویم، پیشرفت های روز افزون دنیای مجازی و آموزش‌های آن بیشتر و بیشتر می‌شود. مطالب کاربردی و جدیدتری را می توانیم به دست بیاوریم، آموزش مجازی برای خیلی از سازمان ها بخصوص دانشگاه ها از اهمیت بالایی برخوردار است.نرم افزار آموزش مجازی روشی جدیدی برای کسب آموزش و یادگیری بهتر در موسسات به شمار می رود.آموزش آنلاین را میتوان به عنوان یک ابزار کاربردی درکلاس‌های درس از آن استفاده کرد.این آموزش مجازی همان آموزش های حضوری به صورت شبیه سازی می باشد که در قاب یک تصویر میتوان آن را به نمایش گذاشت برخلاف تصور افرادی که اعلام می‌کنند تکنولوژی آموزش مجازی برای محدود کردن مدرسین می باشد.اما این ابزار برای حذف یکسری محدودیت ها است نه پائین آمدن سطح کیفی تدریس استادنرم افزار آموزش مجازی به خودی خود یک ابزار توسعه دهنده و پیشرفت برای مدرسین میباشد.

اساتیدی که مشغول آموزش هستند، به آن هاکمک می کند که آموزشی مهیج با انگیزه بهتر در فراگیری و یادگیری داشته باشند.مراکزی که سامانه نرم افزار مجازی را در سیستم آموزشی خود راه اندازی کردند، تا بحال نتیجه مطلوبی را به دست آوردند.آموزش مجازی موقعیتی را فراهم می کند که فرد بتواند در هر مکان و زمانی آموزش خود را پیش بگیرد.همین که این نرم افزار توانسته است محیطی مستقل و مجزا را برای اساتید و دانشجویان فراهم کند. یعنی این قابلیت را دارد که تمام امکانات موردنیاز و دغدغه های مدرسین را برطرف سازد.

۴۳۲۵۵۵ - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

با فراگیر شدن این آلودگی در سطح شهرها به ویژه دانشگاه ها باعث شد، که بسیاری از دانشگاهها تعطیل شوند.تا سلامت اساتید و دانشجویان حفظ و به دور از ناهنجاری های این آلودگی کروناویروس باشند.این امر بسیار واجب و ضروری است که از گسترش آن پیشگیری و جلوگیری کرد و مانع از شیوع کرونا شود.به ازای این تعطیلی میتوان از آموزش ها بهره مند شد، سیستم آموزشی خود را در اولین فرصت ایجاد کرد.با نرم افزار مجازی ،به طور شفاف در قالب یک تصویر از حضور و غیبت دانشجویان خود اطلاع پیدا کرد. از تمام دانشجویان در یک بازده زمانی مشخص ، گرد همایی داشته باشد.

 

۲۴۵۷۸۸۸۹۵۴ - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

برای کلاس های مجازی در هر زمان این فرصت را دارید پیگیر کلاس های آموزشی خود باشید.امکان برپایی چند کلاس همزمان در زمان تعیین شده ، بدون هیچ محدودیتی میتوانند آموزش های خود را برگزار کنید .جایگزین کردن فایل های آموزشی، به جای جزوه ها ی طولانی و پیچیده که به نحوی جلوگیری از هدر رفتن هزینه ها را دارد.این آموزش، از ثبت نام و پرداخت شهریه آنلاین برخوردار است. کم شدن رفت و آمد ها، برگزاری آزمون های آنلاین، باعث فعالیت و انگیزش بیشتر برای مدرسین می شود.مناسب برای اساتید که وقت کافی برای برگزاری کلاس های حضوری را ندارند آموزش مجازی گزینه مناسبی برای آنها است.

آموزشی که می‌توان حتی با یک گوشی اندروید یا آیفن برای راه اندازی ازآن استفاده کرد.که نیازی به تخصص خاصی نیست فقط میتوان آن را نصب کرد و از امکانات منحصر به فرد آن بهره برد.دسترسی همیشه و سریع در هر ساعت از زمان که بخواهید آموزش ها را بررسی یا برگزار کنید.یکی از کاربردهای مهم که آموزش مجازی در اختیار دارد ،از همه مهم تر سرعت و امنیت بسیار بالای آن است.

۵۴۸۶۲۲ - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس

فراهم شدن شرایط مناسب برای اساتید، از طریق تجربیات و انتقال آموخته ها میتواند کمک شایانی بر درآمد مدرس داشته باشد.افزایش ارتباط بهتر میان اساتید و دانشجویان ،که باعث میشود مدرسین بتوانند آموزش موثر برای دانشجویان خود ارائه دهند.به همین سبب اساتید می توانند با هزینه های مناسب کلاس های آموزشی را برای دانش آموخته های خود برگزار کنند. 

تدریس آنلاین به مدرسین این قدرت را می دهد تا دانشجویانی از سرتاسر شهر، کشور و یا حتی نقاط مختلف دنیا را در کلاس خود جذب نمایند. که این خود کیفیت کار و روند آموزش مناسب را نشان میدهد ،کسب درآمد از این منبع آموزسی میتواند سود کلانی برای دوستداران آموزش داشته باشد.سایت ما این امکان را فراهم کرده است که برای اساتید و استادان از تخفیف های ویژه و عالی در نظر بگیرد.که از بهترین امکانات یک نرم افزار بهرمنده شوند.

 

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - اهمیت آموزش آنلاین درشرایط کرونا ویروس