سامانه آموزش مجازی lms

سامانه آموزش مجازی رایاموز

آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی یا آموزش آنلاین روشی نوین در آموزش است که در سالهای اخیر بسیار رایج شده است.  آموزش مجازی در حقیقت استفاده از ابزارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک هست که به فعالان فضای آموزش است امکان را میدهد تا با استفاده از فایل های چند رسانه ای (ویدیو، پادکست و عکس) و فایل های اسنادی عموما در فرمت PDF آموزش های خود را به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار دهند. تا دانشجویان در هر مکانی که حضور دارند بدون محدودیت مکانی بتوانند از آموزش ها استفاده کنند. ابزارهایی که برای آموزش مجازی به کار می‌روند عموما به سیستم های مدیریت یادگیری یا LMS معروف هستند.

برتری های سیستم آموزش مجازی رایاموز نسبت به دیگر سیستم ها

  • اپلیکیشن های اندروید و ios

  • سیستم مدیریت بازاریابی

  • استاندارد های سئو

  • سیستم ضد سرقت محتوا

8 1 11 - معرفی محصول
0022 - معرفی محصول

سیستم آموزش مجازی رایاموز چیست؟

رایاموز یک مجموعه از وب سایت، نرم افزار ها و اپلیکیشن های موبایل است که همگی به صورت کد نویسی از پایه و نیتیو تمام سیستم عاملهای رایج توسط متخصصان داخلی تولید شده است.  سیستم جامع آموزش مجازی رایاموز به شما کمک می‌کند یک سیستم جامع آموزش مجازی همه منظوره داشته باشید. تا با کمک آن بتوانید اکثر متقاضیان دانش خود را جذب کنید. لازم به ذکر است جدیدترین روش های بازاریابی اینترنتی در سیستم جامع آموزش مجازی رایاموز پیاده سازی شده اند. مهمترین ویژگی سیستم آموزش مجازی رایاموز این هست علاوه بر سرعت فوق العاده و جذاب بودن برای کاربران تمام راهکارهای دسترسی غیر مجاز به دوره ها و انتشار غیرقانونی محتواهای شما را با دقت بررسی کرده است. و برای تمام موارد فوق از جدیدترین راه کارها رمز نگاری، پنهان سازی، احراز هویت، محدودیت منطقی دسترسی ها، سیستم پیگیری متخلفین بهره می‌برد. تا محتوای شما که بابت آن میلیون ها تومان خرج کرده اید و ثمره سالها مطالعات و تجربیات شماست به دست نااهلان و سو استفاده گران نیفتد.

تاریخچه سیستم آموزش مجازی

ایده اولیه آموزش مجازی در قرن هجدهم با ارسال بسته های آموزشی در قالب فایل های مکتوب به دانشجویان شکل گرفت. ولی پیدایش آموزش الکترونیک با آموزش مجازی در ایران به توسط دهه شصت بر میگردد که از طریق محتوا روی کاست ها و ارسال بسته های آموزشی به بازماندگان از تحصیل شروع شد تا آن عزیزان بتوانند از آموزش بهره مند شوند و مدارج آموزشی را طی کنند. محتوای آموزشی که در دانشگاه های مجازی یا آموزش از راه دور اولیه بود کاملا مشابه محتوای آموزشی دانشگاه ها یا مدارس سنتی بود با این تفاوت که طی بررسی ها به این نتیجه رسیده بودند که هشتاد درصد محتوای آموزشی نیاز به یادگیری از محضر استاد ندارد و محتوا ها را برای دانشجویان ارسال می‌کردند.

ولی در ده سال اخیر با گسترش بستر اینترنت و فراگیر شدن کامپیوتر بین آحاد جامعه باعث شد تا آموزشها چند رسانه ای از طریق بیشتر اینترنت در اختیار کاربران قرار بگیرد. از طرفی از سال ۹۵ به بعد که هم بستر اینترنتی تقویت شد و هم گوشی های هوشمند بسیار قدرتمند شدند بیشتر استفاده به سمت اپلیکیشن های موبایلی روانه شد. کاربران می‌توانستند از محتوای الکترونیکی روی گوشی هوشمند خود استفاده کنند. سیستم جامع آموزش رایاموز ضمن دیدن تمام سلایق هم نسخه تحت وب، هم نسخه ویندوزی و هم اپلیکیشن های موبایلی اندروید و iOS را تدارک دیده است تا شما اساتید محترم بتوانید تمام افراد با تمام امکانات را جذب کنید.

3 1 1 - معرفی محصول
3 3 1 1 - معرفی محصول

آموزش مجازی اکنون چه جایگاهی دارد؟

آموزش مجازی که در چند سال اخیر به عنوان یکی از مسائل مهم در بحث فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیا  به شمار می رود که بر پایه کامپیوتر استوار می باشد به این صورت که آموزش آن توسط فایل های صوتی، ویدئو، و عموما اینترنتی می باشد و به حضور دانشجو می رسد. پس از گسترش اینترنت و همچنین نفوذ آن در میان مردم سیستم آموزش آنلاین اهمیت فراوانی پیدا کرده  و سازمان ها و دانشجویان زیادی برای استفاده از این سیستم علاقه نشان دادند و به همین دلیل یکی از کاربرد های مهم فناوری اطلاعات و همچنین ارتباطات در دنیا مطرح بوده است. بسیاری از دانشگاه ها شروع به فعالیت در راستای سیستم آموزش الکترونیکی نموده اند همین امر باعث اهمیت روز افزون و  پیشرفت چشمگیری در این زمینه  شده است. اما با توجه به تعاریفی که از این سیستم شد باید به این نکته هم توجه کنیم که هر سیستمی یا هر تکنولوژی مزایا و معایبی هم به همراه دارد که در ادامه به این موضوع میپردازیم.

به عنوان مثال داشتن یک برنامه قدرتمند برای یادگیری الکترونیکی برای شرکت ها می تواند بسیار سودمند باشد و اگر شرکت ها برای بهبود عملکرد پرسنل خود برنامه آموزشی جامعی را در نظر بگیرند علاوه بر اینکه میتوانند بازدهی پرسنل خود را بالا برند  باعث افزایش بازدهی و درآمد بیشتری  هم می شوند که اگر سازمان ها سیستم آموزش elerning را به رسمیت بشناسند می توانند بازگشت سرمایه را افزایش دهند و از هزینه های جانبی آموزش نظیر ایاب و ذهاب اجتناب کنند.

مزایا سیستم آموزش مجازی LMS

قابلیت حمل - معرفی محصول
همه جا هست - معرفی محصول
006 - معرفی محصول

کار آمد و سریع

انعطاف پذیری و سیار

به روز بودن محتوا

فرض کنید شما شاغل هستید برای اینکه بخواهید کلاسی ثبت نام کنید باید حتما یک روز کاری خود را صرف ثبت نام در این کلاس ها کنید البته باید به این موضوع هم توجه کنید که اگر هم ثبت نام خود را در یک روز انجام دهید و یا کمتر ، اما نکته ی قابل توجه این است که کلاس شما زمانی تشکیل می شود که افراد کافی ثبت نام کرده باشند در غیر اینصورت شما باید کلاس های خصوصی ثبت نام کنید که این امر هم باعث افزایش هزینه ها  خواهد شد.

حال فکر کنید که میخواهید در کلاس آموزش الکترونیکی ثبت نام کنید قطعا زمان ثبت نام شما شاید به کمتر از چند دقیقه طول بکشد از طرفی در کلاس آموزش سنتی حضور فیزیکی شما لازم است که در صورت استفاده افراد از آموزش مجازی افراد در همان زمان میتوانید چیزهای جدیدی یاد بگیرید و مشکلات خود را برطرف کنید اگر چیزی را یاد نگرفتید و یا فراموش کردید باید تا تشکیل کلاس بعدی صبر کنید ، در حالی که در آموزش الکترونیکی دانشجویان ۲۴ ساعته به منابع دسترسی داشته و اگر مشکلی داشتند می توانند از منابع مختلف دیگری استفاده کنید.

یادگیری در زمینه آموزش الکترونیکی بسیار انعطاف پذیر می باشد چون تقریبا در هر زمان و هر نقطه ای از جهان که باشید می توانید بصورت اینترنتی در کلاس شرکت کنید. فکر کنید کارمندی که با توجه به تعهدات شغلی خود وقت مناسبی را برای شرکت در کلاس های حضوری را ندارد یا اشخاصی که به دلیل استراحت در منزل  نمی توانند در دانشگاه ها حضور بیابند و افرادی که محل زندگیشان به دور از کلان شهرها می باشد نیز میتوانند به راحتی از این نوع سیستم آموزش استفاده کرده و همچنین این موضوع باعث کاهش تراکم  جمعیتی به این شهرها می شود که امروزه مسئله بسیار مهمی برای جوامع ایرانی می باشد.

در آموزش مجازی محتوا بسیار سریع تولید می‌شود و با سرعت بسیار بیشتری منتشر می‌شود زیرا تمام محدودیت های فیزیکی نظیر چاپ، انتشار روی رسانه فیزیکی و ارسال را از بین می‌برد. بگذریم مدت زمانی را که در پست تلف می‌شود. سیستم LMS رایاموز می‌تواند مانند سایر سیستم های آموزشی سرعت تولید و منتشر محتوای شما را بسیار کاهش دهد. ولی تفاوت ما با سایرین دسترسی پذیری عالی در تمام سیستم عامل ها و حفاظت از قانون کپی رایت است تا محتوای شما قربانی برداشت های غیر مجاز و انتشار غیر قانونی محتوا نشود.

آموزش مجازی ابزاری بسیار مهم در جهت توسعه عدالت آموزش هست. زیرا تمام افراد می‌توانند از طریق آموزش مجازی به یادگیری از اساتید بزرگی بپردازند که هیچ دسترسی فیزیکی به لحاظ محدودیت های جغرافیایی به آنها ندارند. در آموزش مجازی یک دانشجو دیگر نیازی ندارد برای شرکت در دوره استاد مطلوبش به شهر محل برگزاری دوره سفر کند و هزینه های سنگین هتلینگ را پرداخت کند. و دانشجو می‌تواند با استفاده از بستر اینترنت با هزینه ای بسیار کمتر در کلاس درس استاد مورد نظر حضور پیدا کند. از طرفی استاد هم به معروفیت بسیار بیشتر می‌رسد و در بین افراد بسیار بیشتری به معروفیت می‌رسد و می‌تواند درآمد خود را چندین برابر افزایش دهد. سازمان های آموزشی جهان را ببینند، که برای تمام افراد در دانشگاه الکترونیکی  دسترسی به دانش را افزایش می دهند.

انتشار دروس در زمان بندی - معرفی محصول

نداشتن محدودیت مکانی و زمانی برای آموزش

قابلیت کار در محیط های بزرگ - معرفی محصول

محدود نبودن ظرفیت پذیرش

10 1 1 - معرفی محصول

افزایش سرعت آموزش

مهمترین ویژگی های سیستم آموزش مجازی رایاموز

4 - معرفی محصول
سیستم جلوگیری از سرقت اطلاعات و حافظ کپی رایت - معرفی محصول

 سیستم جلوگیری از سرقت اطلاعات و حافظ کپی رایت

بسیار شاهد هستیم که این روزهاذ کانال ها و وب سایت های متفرقه دوره های آموزشی اساتید محترم و آموزشگاه های معتبر را در اصطلاح پاب می‌کنند و با قیمت های بسیار نازل در اختیار خریداران قرار می‌دهند و این امر باعث هدر رفتن زحمات اساتید بزرگوار می‌شود. این موضوع بسیار غیر اخلاقی هست و خود بنده به عنوان یک فعال عرصه آموزش بسیار از این بابت ناراحت هستم. ماه ها روی راهکارهای مختلفی فکر کردیم که چگونه میتوانیم این مشکل بزرگ را حل کنیم تا هم دانشجویان اخلاق مدار اذیت نشوند و تا حد امکان جلوی ۹۹ درصد افراد سودجو را بگیریم. خوشبختانه به راهکارهای خوبی رسیدیم و علاوه بر وب سایت، سه نرم افزار بسیار قدرتمند برای هر سه سیستم عامل پر کاربرد ویندوز، اندروید و iOS رسیدیم که علاوه بر رمزنگاری پیشرفته فایلها در هنگام پخش شماره موبایل فرد صاحب آموزش را روی صفحه پخش ویدیو واتر مارک می‌کند که اگر خواست صفحه نمایش را ضبط کند و پخش کند کاملا قابل ردیابی باشد و به راحتی به دام قانون بیفتد و مجازات شود.

00014 - معرفی محصول

نرم افزار پیشرفته رمزنگاری فایلها

نرم افزار جامع آموزش آنلاین نرم افزاری بسیار پیشرفته با امنیت بالا است که تمام مسائل امنیتی در ان رعایت شده و فایل ها به صورت رمزنگازی شده در اختیار کاربران قرار می گیرد. با توجه به ویژگی رمز نگاری فایل ها خیالتان از بابت محتوای آموزشیتان کاملا راحت خواهد بود.

00018 - معرفی محصول

نرم افزار ویندوزی نمایش محتوا در دسکتاپ

این نرم افزار برای کاربران ویندوز تولید شده است و به آنها اجازه می‌دهد محتواهای خریداری شده پس از احراز هویت برای آنها در پنل ظاهر شود و به صورت رمزنگاری شده صرفا روی یک سیستم پس از دانلود قابل نمایش باشند. همچنین فایل های رمز شده روی سیستم دیگری قابل نمایش نیستند. این نرم افزار نیز مانند اپلیکیشن‌های اندروید و iOS نیز سیستم ضد سرقت اطلاعات نیز دارد و در هنگام نمایش محتوا شماره موبایل تایید شده کاربر را روی صفحه نمایش، به صورت واترمارک نشان میدهد.

اپلیکیشن نیتیو اندرویدی - معرفی محصول

اپلیکیشن نیتیو اندرویدی

اپلیکیشن نیتیو اندرویدی جهت استفاده کاربران گوشی های اندرویدی از آموزش های شما. این اپلیکیشن به صورت نیتیو و کد نویسی از پایه انجام شده است و تمام ویژگی های رمز نگاری و پنهان سازی اطلاعات و ردگیری ضبط غیرمجاز صفحه نمایش را دارد. همچنین تمام امکاناتی که کاربران شما برای استفاده از نرم افزار نیاز دارند، نظیر تیکت پشتیبانی، کانال ارسال محتواهای تکمیلی، ارسال تیکت و احراز هویت و محتویات وبلاگ و …… در این نسخه دیده شده اند.

اپلیکیشن نیتیو iOS - معرفی محصول

اپلیکیشن نیتیو iOS

اپلیکیشن نیتیو iOS جهت استفاده کاربران گوشی های اپل از آموزش های شما. این نسخه نیز مانند نسخه اندروید تمام امکانات کاربری را دارا می‌باشد و تمام امکانات حفاظت از محتوا، کدگذاری و کدگشایی و محافظت از ضبط غیر مجاز صفحه نمایش را دارا می‌باشد.

سئو - معرفی محصول

رعایت اصول کامل سئو

در رایاموز تمام موارد مربوط به سئو به بهترین نحو رعایت شده است. تا شما بتوانید به رتبه های بالا در موتور جستجوگر گوگل برسید. اصول سئو هم در کد نویسی قالب به نحو احسن رعایت شده است. و  هم تمام امکانات ومتاتگ های سئو به صورت کامل در وب سایت پیاده سازی شده اند. تا از لحاظ سئو داخلی و موارد مربوط به سایت هیچ کمبودی در سئو داخلی سایت نداشته باشید.

سیستم عضویت ویژه - معرفی محصول

امکان عضویت با شماره موبایل

امکان عضویت با شماره موبایل و ورود کاربران به شرط احراز دسترسی کاربر به موبایل. این امر باعث می‌شود که اولاً شما یک ابزار بازاریابی در دسترس از کاربران برای کمپین های پیامکی از کاربران داشته باشید و ثانیاً در صورت نقض قوانین کپی رایت بتوانید ردیابی ها را به راحتی انجام دهید.

سیستم تیکیتنگ پیشرفته - معرفی محصول

اطلاع رسانی پیامکی کامل وب سایت به اعضا و مدرسین

هنگامی که کاربری از وبسایت شما خرید میکند. اطلاعات این خرید از طریق سیستم پیامکی هم برای دانشجو، هم برای استاد و هم برای مدیر وب سایت ارسال می شود. از طرفی امکان بازیابی رمز عبور از طریق پیامک و احراز اولیه شمار موبایل در سایت دیده شده است.

4 1 1 - معرفی محصول

وبلاگ پیشرفته

یک وبلاگ کامل که امکانات بی نظیر افزودن دسته بندی، تگ ها، سئو نمایش محتوای آپارات، افزودن انواع محتوای ویدیویی، پادکست، و فایل PDF را دارد.

007 1 - معرفی محصول

ایجاد دوره ها به صورت رایگان

نقدی و مختص اعضای ویژه. تمام سیاست های درآمدی شما نظیر فروش حق عضویت و فروش تک دوره یا تک فصل را پوشش میدهد. با سیستم رایاموز هر سیاستی جهت کسب درامد داشته باشید قابل اجرا هست.

سیستم ردیابی ضبط صفحه نمایش - معرفی محصول

ایجاد ویدیو ها به صورت  رایگان

جهت آشنایی کاربران با نحوه آموزش شما. و قابلیت نمایش در اپلیکیشن ها. تا بتوانید کاربران بیشتری را از طریق محتواهای رایگان جذب کنید.

6 1 1 - معرفی محصول

امکان اعطای حقوق

امکان اعطای حقوق دسترسی به کاربران به صورت کاملآ مدیریت شده و پیشرفته.  با ریزترین جزییات مجوز های دسترسی. به عنوان مدیر ، دانش آموز  و مدرس .

کد نویسی استاندارد و با رعایت اصول امنیت استاندارد - معرفی محصول

دانلود ایمن فایل های دانلودی

) دانلود ایمن فایل های دانلودی دقیقا مطابق دسترسی و صرفا از طریق اپلیکیشن های اندروید و iOS و نرم افزار ویندوزی جهت امنیت هرچه بیشتر محتوای شما

9 1 1 - معرفی محصول

کیف پول پیشرفته کاربران

کیف پول پیشرفته کاربران، با قابلیت شارژ کیف پول امکان دادن پیشنهادات ویژه برای شارژ کیف پول. مثلاً صد هزار تومان پرداخت کنید و صد و ده هزار تومان اعتبار دریافت کنید. راهکاری بسیار قوی برای دریافت پول از کاربران و افزایش فروش.

008 - معرفی محصول

کوپن تخفیف پیشرفته

امکانی بسیار جالب جهت ارائه کد های تخفیف برای دوره های دلخواه با فیلتر کردن دسته بندی دوره، مدرس دوره، یا تخفیف برای تک دوره همراه با فیلد اعتبار زمانی و معتبر بودن در یک بازه زمانی خاص.

موفقیت در آموزش مجازی - معرفی محصول

امکان معرفی توسط کاربران و شارژ کیف پول

امکان معرفی توسط کاربران و شارژ کیف پول به مبلغ دلخواه برای کاربر معرفی کننده.

موفقیت در آموزش مجازی 1 - معرفی محصول

امکان تعریف جایزه و اعمال آن در کیف پول

امکان تعریف جایزه و اعمال آن در کیف پول برای پر کردن پروفایل کاربری جهت دریافت شماره ملی و عکس کارت ملی از کاربران برای راحت تر کردن دسترسی به کاربران در صورت نقض قوانین کپی رایت.

توسعه پذیر و کاملا قابل شخصی سازی - معرفی محصول

امکان افزودن گزینه های سفارشی به محصولات و دوره ها

امکان افزودن گزینه های سفارشی به محصولات و دوره ها جهت دادن سرویس های تکمیلی نظیر پشتیبانی ویژه، مشاوره های ویژه و سایر مواردی که مد نظر دارید.

سایر امکانات سیستم جامع آموزش آنلاین رایاموز

slider 2 1 1 - معرفی محصول

امکان تعریف فروم تبادل نظر کاربران جهت تعامل با یکدیگر

سیستم حسابداری کامل جهت مشاهده پرداخت های موفق و ناموفق و گزارشگیری از دریافتی ها

امکان ایجاد نظرات برای مقالات و دوره ها و مدیریت آنها با تایید نظرات در پنل مدیریت

امکانات کامل مدیریت محتواهای سایت نظیر اسلاید شو ها و بلاک های صفحه اصلی

پنل مدیریتی با تمام امکانات مورد نیاز  برای مدرسین و دانشجویان سایت

امکان ایجاد دسته بندی برای  دوره ها، محصولات و محتواها

امکان برچسب گذاری برای انواع محصولات، دوره ها، مقالات و سایر محتواها جهت بهبود سئو

سیستم پیشرفته پشتیبانی تیکت که دانشجویان دوره ها بتوانند در مورد دوره هایی که در آنها شرکت کرده اند از استاد دوره سوالات و مشکلات خود را بپرسند

مدیریت فرم های ارسالی از سوی کاربران در بخش جداگانه

امکان رویت تمام محصولات و دوره ها بر اساس فیلتر بندی مورد نظر کاربران

امکان جستجوی پیشرفته برای دوره ها ،محصولات و کل محتوای موجود در سایت.

سبد خرید پیشرفته با امکان ذخیره موارد درون سبد کاربر

مدیریت شبکه های اجتماعی و امکان به اشتراک گذاری دوره ها و مقالات از طریق شبکه های اجتماعی کاربران

امکان ایجاد یک کانال با امکانات کانال تلگرام جهت ارسال محتوای تکمیلی دوره ها برای کاربران

نمایش دوره ها با قالب های مختلف و دلخواه شما در وبسایت

نمایش اطلاعات مدرس هر دوره و امکان رای دادن دانشجویان به مدرسین و رویت سابقه مدرس توسط دانشجویان

لیست علاقه مندی کاربران

آزمون ساز با قابلیت تصحیح سیستمی

اپلیکیشن‌های جداگانه اندروید و iOS برای سیستم آزمون تا کاربران در اپلیکیشن جداگانه آزمون دهند حین آزمون دادن به محتواها دسترسی نداشته باشند

سیستم جلوگیری از انباشت اطلاعات برای اساتید و موسسات آموزشی

000009 - معرفی محصول

حال که با ویژگی های سیستم آموزش آنلاین رایاموز آشنا شده است در صورتی که این LMS قدرتمند ۳۶۱ درجه برای شما مناسب است از طریق فرم زیر درخواست خود را درج کنید تا مشاوران و همکاران فروش ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

    gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - معرفی محصول