• تماس با ما 021-88509862
  • سوالي داريد؟ info(at)rayasite.com

وبلاگ

سیستم مدیریت دانشگاه - سیستم مدیریت آموزش چیست؟
دسته‌بندی نشده

سیستم مدیریت آموزش چیست؟

سیستم مدیریت آموزش - سیستم مدیریت آموزش چیست؟

 

سیستم مدیریت آموزش یا سیستم مدیریت دانشگاه سیستمی یکپارچه جهت مدیریت یک مجموعه آموزشی است. سیستم مدیریت lms رایاموز تمام قابلیت ها و یا امکاناتی که یک دانشگاه یا آموزشگاه باید دارا باشد را در خود جای داده است. سیستم آموزش آنلاین رایاموز کمک می کند تا یک موسسه آموزشی بزرگ را به راحتی مدیریت کنید و در وقت و هزینه خود و دیگر نیروهایتان صرفه جویی کنید. زیر سیستم های سامانه مدیریت آموزش تمام بخش های یک دانشگاه اعم از واحد مالی، آموزش، ریاست ، دانشجویان و غیره را شامل می شود. تمام این زیر سیستم ها در یک سامانه مدیریت آموزش جمع آوری شده اند و یکپارچگی کاملی دارند.

دسترسی به اطلاعات در این سیستم بسیار راحت و سریع انجام می شود و همچنین از امنیت بالایی نیز برخوردار است. افرادی که به این سامانه دسترسی دارند، توسط مدیر مدیریت می شوند و با سطوح دسترسی مختلفی می توانند کار کنند. برای مثال مسئول بخش مالی فقط به بخش مالی سیستم دسترسی دارد و نمی تواند اطلاعات قسمت های دیگر را استخراج کند. همچنین مسئول آموزش به بخش مالی دسترسی ندارد. این سیستم در هماهنگی کامل و امنیت بالا طراحی شده است و مناسب دانشگاه ها و آموزشگاه ها است. بسیار از افراد این تصور را دارند که این سیستم فقط برای دانشگاه های مجازی و آموزشگاه های آنلاین کاربرد دارد. خبر خوب این است که سامانه مدیریت آموزش مناسب تمام دانشگاه ها هست. چه دانشگاه هایی که به صورت حضوری به امر آموزش مشغول هستند و چه دانشگاه هایی که به صورت مجازی فعالیت می کنند.

برای آموزشگاه ها هم به همین شکل است. تصور اشتباه دیگری که در مورد سیستم مدیریت دانشگاه در بین مردم وجود دارد این است که اکثر مردم سیستم مدیریت آموزش و سیستم آموزش مجازی را مشابه هم می دانند. اما این طور نیست. سیستم آموزش مجازی سیستمی است که برای آموزش از راه دور و برای فراگیران و دانشجویان طراحی شده است حال آنکه سیستم مدیریت دانشگاه مخصوص مدیریت و برای مدیران طراحی شده است و برای دانشگاه های حضوری و مجازی کاربرد دارد. البته سیستم آموزش الکترونیکی lms نیز قابلیت مدیریت دانشجویان، دروس یا دوره ها، آزمون ها و غیره را دارد. می توان گفت سیستم مدیریت دانشگاه زیر سیستمی از سیستم یکچارچه آموزش مجازی lms به حساب می آید.

 

 

سیستم مدیریت آموزش چه مزایایی دارد؟

– سرعت بخشیدن به انجام کار ها در سیستم مدیریت آموزش
– امنیت بالا در نگه داری اطلاعات
– یکپارچگی تمام اطلاعات یک موسسه آموزشی
– گزارشگیری از وضعیت دانشجویان
– گزارشگیری از بخش مالی
– پرداخت الکترونیک شهریه
– سطوح دسترسی مختلف
– هماهنگی بخش های مختلف با سیستم آموزش مجازی lms
– صرفه جویی در زمان و هزینه
– افزایش رضایت کارکنان و معلمان و اساتید
– دسترسی آسان به تمام اطلاعات

 

سیستم مدیریت آموزش برای چه حوزه هایی کاربرد دارد؟

 

سیستم مدیریت آموزشگاه - سیستم مدیریت آموزش چیست؟

 

سیستم مدیریت آموزشگاه

سیستم مدیریت آموزشگاه، سیستمی است که به مدیران آموزشگاه ها کمک می کند تا آموزشگاه خود را به بهترین شکل مدیریت کنند. علاوه بر مدیریت بهتر در زمان و هزینه های آن ها نیز صرفه جویی می شود. سیستم آموزش انلاین رایاموز، سیستمی کامل سازگار با فعالیت های یک آموزشگاه هست و تمام نیاز های یک آموزشگاه را بر آورده می کند. اکثر سیستم های مدیریت آموزشگاه تحت وب می باشند و از سراسر دنیا دسترسی به آن برای مدیران فراهم شده است. مدیران به راحتی در منزل و هرجای دیگر با استفاده از تلفن هوشمند و یا لپ تاپ می توانند آموزشگاه خود را مدیریت کنند. قابلیت بسیار خوب سامانه مدیریت آموزشگاه در این است که رابط کاربری آسانی دارد و برای کار با این سیستم نیاز به مهارت خاصی نیست. بسیار کاربر پسند است و گرافیک خوبی دارد.
ویژگی های سیستم مدیریت آموزشگاه
– کاربر پسند
– عدم نیاز به مهارت یا دانش خاص برای کار با سیستم
– یکپارچگی کامل بین بخش ها
– امکان اتصال به سیستم آموزش مجازی lms
– سازگاری کامل با آموزشگاه های مختلف
– امکان راه اندازی واحد الکترونیکی آموزشگاه
– تحت وب و دسترسی آسان
– سرعت بالا
– امنیت بالا
– پرداخت اینترنتی
– امکان مدیریت فراگیران و گزارشگیری از اطلاعات آن ها
– امکان نظرسنجی

 

 

سیستم مدیریت آموزش دانشگاه

سیستم مدیریت آموزش دانشگاه سیستمی طراحی شده مناسب با تمام قوانین موجود در یک دانشگاه و در بر گیرنده تمام بخش های یک دانشگاه است. سیستم مدیریت دانشگاه تمامی نیاز های مدیر و اساتید را برای مدیریت دروس، دانشجویان، پرداختی ها و غیره را فراهم می کند. سیستم مدیریت دانشگاه تمام بخش های یک دانشگاه بزرگ را در خود جای داده و به گونه ای طراحی شده که هماهنگی کاملی بین بخش های مختلف به وجود آمده است. دسترسی به تمام اطلاعات یک دانشگاه بزرگ تنها با یک کلیک ساده امکان پذیر است.

با بهره گیری از سیستم مدیریت دانشگاه، مدیران و اساتید در وقت خود بسیار صرفه جویی کرده و انگیزه بیشتری برای آموزش خواهند داشت. امروزه اکثر دانشگاه ها در صدد راه اندازی واحد الکترونیکی و آموزش الکترونیکی هستند. آموزش الکترونیکی به معنای آموزش دانشجویان از راه دور است و تمام کلاس ها به صورت مجازی و در بستر اینترنت برگزار می شود. سیستم مدیریت دانشگاه ها قابلیت اتصال به سیستم آموزش آنلاین lms را دارد و از این مورد نیز خیال مدیران را راحت کرده است.

 

 

سیستم مدیریت دانشگاه چه ویژگی ها و مزیت هایی دارد ؟

– امکان پرداخت شهریه به صورت آنلاین
– امکان تعریف سطوح دسترسی برای کارکنان بخش های مختلف و اساتید
– امکان نگه داری اطلاعات کارکنان و اساتید در سامانه
– امکان حضور و غیاب دانشجویان و اساتید و کارکنان
– امکان نگه داری اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلی دانشجویان
– گزارشگیری از فعالیت دانشجویان و اساتید
– امکان برگزاری نظرسنجی
– نمودار ها و آمار های مختلف مالی
– نظارت کامل و آسان بر همه بخش های دانشگاه
– امکان اتصال به سیستم lms

 

 

سیستم مدیریت آموزش های سازمانی

سیستم مدیریت آموزش های سازمانی - سیستم مدیریت آموزش چیست؟این سیستم برای آموزش کارکنان سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط نیز کاربرد دارد. در سازمان های در حال توسعه و سازمان های بزرگ بروز ماندن و آموزش نقش به سزایی در پیشرفت سازمان دارد. در این سازمان ها و شرکت ها معمولا به صورت ماهانه دوره های آموزشی برگزار می شود تا سطح علمی کارکنان بالا نگه داشته شود. سیستم مدیریت آموزش های سازمانی در مدیریت و برگزاری این آموزش ها به مدیران سازمان ها کمک فراوانی می کند. علاوه بر بحث های آموزشی این سیستم در مدیریت کارکنان و حضور و غیاب نیز مدیران را یاری می کند. اگر مایل هستید آموزش های خود را به صورت آنلاین و مجازی برگزاری کنید، سیستم آموزش آنلاین رایاموز گزینه مناسبی برای این کار است. سیستم آموزش الکترونیکی lms رایاموز تمام خواسته های یک دانشگاه مجازی یا آموزشگاه آنلاین را در خود دارد.

 

ویژگی های سیستم مدیریت آموزش سازمانی

– امکان حضور و غیاب کارکنان سازمان
– امکان بررسی وضعیت آموزشی کارکنان
– گزارشگیری از فعالیت کارکنان
– پرداخت آنلاین
– یکپارچگی داده های کارکنان

 

 

چرا باید از سیستم مدیریت آموزش استفاده کرد ؟

تا اینجا تمام مزیت ها و ویژگی های این سیستم را برای شما بیان کردیم. اما باز هم برای برخی از ما این سوال پیش می آید که چرا باید از سیستم مدیریت آموزش استفاده کرد؟ سیستم مدیریت دانشگاه چه اهمیتی دارد؟ پس برای پاسخ به این سوالات لطفا تا انتهای این مطلب با ما باشید. با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و استفاده از تکنولوژی های مثبت در زندگی روزانه و در فعالیت های شغلی و کسب و کار به یک امتیاز ویژه برای کسب و کار تبدیل شده است. به جرات می توان گفت تمام کسب وکار های آزاد و دولتی به سمت دیجیتالی شدن در حرکت هستند.

روز به روز بر تعداد امکانات و ویژگی های سیستم های نرم افزاری افزوده می شود. چه خوب است ما هم از جنبه های مثبت تکنولوژی برای بهبود شغل و زندگی شخصی خود استفاده کنیم و در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنیم. علاوه بر این موارد سیستم مدیریت دانشگاه هزینه بسیار کمتری در مقایسه با امکانات و کاربرد های خود دارد و از هزینه های دیگر صرفه جویی می کند. این مزیت ها و ویژگی های مثبت همگی در یک سیستم برای راحتی کار مدیران و صاحبان کسب و کار جمع آوری شده اند تا وقت بیشتری برای انجام کارهای مهم تر داشته باشیم. امیدوارم شما نیز جز آن دسته از افراد باشید که هر روز در تلاشید تا زندگیتان را در جهت بهبود امور حرکت دهید و از گران ترین نعمت یعنی نعمت وقت به درستی استفاده کنید.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - سیستم مدیریت آموزش چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *