• تماس با ما 021-88509862
  • سوالي داريد؟ info(at)rayasite.com

وبلاگ

کلاس مجازی vc
دسته‌بندی نشده

کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

کلاس مجازی vc چیست ؟

کلاس مجازی vc چیست - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

کلاس مجازی ، کلاس آنلاین، آموزش مجازی آموزش آنلاین، سیستم آموزش مجازی lms یا آموزش از راه دور تمام این لغات را می توان به جای کلاس مجازی vc به کار برد. کلاس مجازی به معنی کلاس اینترنتی یا برگزاری کلاس در بستر اینترنت است. این نوع کلاس ها با استفاده از اینترنت و با انتقال صوت و تصویر از راه دور برگزار می شود. آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی امروزه یکی از روش های آموزش نوین و بسیار کارآمد می باشد که نظر مثبت خیلی از موسسات آموزشی، دانشگاه ها و آموزشگاه های بزرگ، کوچک و متوسط را به خود جلب کرده است.
کلاس مجازی vc این امکان را به کاربران و دانشجوبان می دهد تا از راه دور در کلاس ها شرکت کنند و دیگر نیاز به رفت و آمد های طولانی مدت و گذراندن وقت در ترافیک ندارند. کاربران این سیستم آموزش مجازی lms از هر کجای دنیا به راحتی و با کمترین امکانات می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و دانش مورد نیاز خود را فرا بگیرند. سیستم آموزش مجازی رایاموز سیستمی کاملا جامع هست که امکانات فراوانی که شما در یک آموزشگاه یا دانشگاه یا سازمان را نیاز دارید یه راحتی در اختیار شما قرار می دهد و می توانید تمام دانشجویان، اساتید و افراد خود را به خوبی مدیریت کنید و کلاس ها و جلسات آمورشی خود را از طریق برگزاری کلاس مجازی vc به راحتی و با کمترین دغدغه برگزار کنید.
در سیستم آموزش الکترونیکی رایاموز علاوه بر کلاس مجازی vc شما تمام امکانات مدیریتی و آموزشی را یک جا در در نرم افزار های مختلف اندروید، ios و وب سایت در اختیار دارد و با هر نوع دستگاه دیجیتالی به راحتی می توانید از این امکانات بهره مند شوید. در این مقاله به معرفی کامل کلاس مجازی vc و همچنین سیستم آموزش اینترنتی رایاموز می پردازیم. با ما همراه باشید.

 

 

 

امکانات موجود در کلاس مجازی vc

 

امکانات موجود در کلاس مجازی - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

– تخت وایت برد
– اشتراک گذاری انواع فایل های word، power point و …
– اشتراک گذاری دسکتاپ استاد با دانشجویان
– امکان شرکت کاربر مهمان در جلسات
– امکان اشتراک گذاری یادداشت ها با دانشجویان
– نظرسنجی
– وجود سطح دسترسی های خاص برای دانشجویان
– امکان گفتگو در جلسات آنلاین
– برقراری ارتباط صوتی در کلاس مجازی vc
– امکان برقراری آموزش تصویری و رو در رو در کلاس مجازی vc
– امکانات مدیریتی کامل برای حضور و غیاب دانشجویان
– امکان ضبط جلسات کلاس ها و در دسترس قرار دادن جلسات برای دانشجویان غایب
– امکان شرکت در کلاس مجازی vc با استفاده از هر نوع دستگاه دیجیتالی شامل موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر
– امکان گزارش گیری از فعالیت کاربران و اساتید
– پرداخت آنلاین
– امنیت بالا

 

 

 

کلاس مجازی vc چه مزایایی دارد؟

 

کلاس مجازی vc چه مزایایی دارد - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

با توجه به مواردی که در بالا گفته شد بسیار از مزایای کلاس مجازی روشن شد. اما در ادامه نیز مزایای بیشمار دیگری را به شما معرفی میکنیم تا با قابلیت های سیستم آموزش مجازی رایاموز یا کلاس مجازی vc بیشتر آشنا شوید.
برگزاری و شرکت در کلاس ها از هر کجای دنیا
با توجه به وضعیت کنونی شهر ها و سنگین بودن ترافیک، جا به جایی در شهر برای حاضر شدن در کلاس و دانشگاه به یک معضل اساسی تبدیل شده است. اما همان طور که ترافیک رو به افزایش است، تکنولوژی نیز روز به روز پیشرفت های بیشتری دارد. این پیشرفت ها بعضی از مسائل مانند خرید، آموزش و کسب و کار را راحت تر و بی دردسرتر کرده است. یکی از این تکنولوژی های پیشرفته همین سیستم برگزاری کلاس آنلاین یا کلاس مجازی می باشد که رفت و آمد ها را حذف کرده و کاربران و فراگیران می توانند از هر کجای دنیا در کلاس های مختلف و مورد علاقه خود شرکت کنند.

 

 

حذف محدودیت تعداد دانشجویان

یکی از مزایای دیگر کلاس مجازی یا کلاس انلاین این است که برگزاری این نوع کلاس ها محدودیتی برای دانشجویان ندارد و هر تعداد دانشجو می توانند در این کلاس ها شرکت و از آموزش های کلاس بهره مند شوند. نبود ظرفیت کافی در کلاس های فیزیکی یکی دیگر از معضل ها و مشکلات برگزاری کلاس در دانشگاه و به صورت فیزیکی می باشد.

 

کاهش هزینه ها

همان طور که می دانید برگزاری کلاس به صورت فیزیکی نیاز به وسایل و امکانات آموزشی مختلفی دارد. تهیه این وسایل یکی از پر هزینه ترین کار ها در برگزاری کلاس به صورت فیزیکی به حساب می آید. یکی دیگر از هزینه هایی که برگزاری کلاس فیزیکی می طلبد مکان برگزاری است. اما کلاس مجازی این دغدغه ها و هزینه ها را به طور کلی حذف کرده است. شما برای برگزاری کلاس مجازی نیاز به امکانات خاصی ندارید و با همین سیستم های دیجیتالی مانند موبایل و لپ تاپ که امروزه در دسترس تمام افراد هست این کلاس ها به راحتی برگزار می شود.

 

شرکت در کلاس مجازی محدویدت زمانی نیز ندارد

اکثر سازمان ها و موسسات مختلف برای توسعه کسب و کار خود به افرادشان آموزش هایی می دهند که مربوط به کسب و کار می شود و به رشد و ارتقاع کسب و کار کمک شایانی می کند. اما آموزش یکی از معضلات بزرگ این سازمان ها و موسسات به شمار می آید. زیرا در کنار آموزش باید وظایف شغلی خود را نیز انجام دهند. برگزاری کلاس و جلسات در خارج از زمان کاری، باعث خستگی و پایین آمدن کارایی کارکنان می شود. کلاس آموزش مجازی رایاموز این مشکل را به خوبی و با درایت حل کرده است. یکی از امکانات یا ویژگی های منحصر به فرد سیستم آموزش الکترونیکی lms این است که مدرس و یا استاد دوره می تواند در هنگام برگزاری کلاس ، تمام محتوا را ضبظ کرده و در خارج از زمان کلاس نیز در اختیار فراگیران قرار دهد. با استفاده از این روش دانشجویان شاغل نیز می توانند در زمان اوغات فراغت از محتوای آموزشی استفاده کند. این محتوای آموزشی در قسمتی از سیستم آموزش الکترونیکی رایاموز به نام سیستم مدیریت محتوای آموزشی قرار می گیرد. سیستم مدیریت محتوای آموزشی فایل های آموزشی را به خوبی مدیریت و در اختیار فراگیران قرار می دهد.

 

امکان ارتباط بهتر با اساتید و دیگر دانشجویان

در سیستم کلاس مجازی vc رایاموز قابلیتی قرار داده شده است که با استفاده از ان به راحتی می توان با استاد و دیگر دانشجویان در ارتباط بود و به تبادل نظر پرداخت. امکاناتی مانند چت آنلاین و اتاق تبادل نظر از این دسته امکانات هستند که ارتباط از راه دور را به خوبی مدیریت می کنند و تمام نیاز های دانشجویان و اساتید را در نظر گرفته اند.

 

امنیت بالا

سیستم آموزش الکترونیکی رایاموز طوری طراحی شده که از امنیت بالایی برخوردار است و دیگر نیاز نیست اساتید و مدرسین دوره ها نگران محتوای آموزشی خود باشند. سیستم آموزش مجازی lms طوری طراحی شده که برای هر گروه از کاربران سطوح دسترسی خاصی درنظر گرفته است و هر کدام از کاربران با توجه به سطح دسترسی خود، به محتوای مورد نظر دسترسی خواهند داشت.

 

 

امکان برگزاری آزمون های آنلاین

سیستم کلاس مجازی این امکان را برای افراد فراهم کرده است که به راحتی بتوانند در پایان هر دوره آزمون هایی به صورت آنلاین برگزار کنند. سایت آزمون آنلاین و طرح سوالات در سیستم مدیریت آموزش مجازی رایاموز بسیار کار ساده ای است و زمان زیادی نیز لازم ندارد. یکی از مزایای بسیار جالب این سیستم این است که به آزمون ها به صورت خودکار تصحیح می شوند و این کار نیز دقت تصحیح را بالا می برد و همچنین در زمان نیز صرفه جویی می شود. برای آشنایی بیشتر یا سیستم آزمون آنلاین می توانید مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

 

 

معایب کلاس مجازی vc

 

معایب کلاس مجازی vc - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

این سیستم نیز مانند هر سیستم دیگری علاوه بر مزایای بیشماری که دارد، معایبی نیز دارد. اما خوشبختانه سیستم آموزش مجازی رایاموز طوری طراحی شده است که تمام امکانات مورد نیاز برای برگزاری کلاس مجازی را در خود جای داده است و از سمت سیستم سعی شده تا هیج عیبی در سامانه باقی نماند. تنها عیب کلاس مجازی یا کلاس آنلاین این است که در صورتی که سرعت اینترنت کند باشد دجار مشکل می شود و امکان قطع و وصل شدن در هنگام برگزاری کلاس مجازی وجود دارد. اما در صورت استفاده از اینترنت پر سرعت این مشکل نیز حل می شود.

 

 

 

روش های برگزاری کلاس مجازی

چگونه کلاس مجازی برگزار کنیم ؟ کلاس مجازی با استفاده از روش ها و سیستم های خاصی برگزار می شود ما در این جا روش های برگزاری کلاس مجازی را بر اساس تعداد افراد شرکت کننده ، بزرگی یا کوچکی موسسه یا سازمان و همچنین امکانات مورد نیاز هر موسسه تقسیم بندی کرده ایم که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

 

روش برگزاری کلاس مجازی - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

روش برگزاری کلاس مجازی در آموزشگاه ها، دانشگاه ها و سازمان های بزرگ

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم سیستم مدیریت آموزش مجازی رایاموز سیستمی را طراحی کرده است که تمام نیاز های یک سازمان بزرگ، دانشگاه و یا آموزشگاه را به خوبی برآورده می کند. اگر شما قصد دارید از این سیستم در یک موسسه آموزش بزرگ استفاده کنید بهتر است این سیستم را با تمام امکانات مدیریتی تهیه کنید. با این کار دیگر هیچ دغدغه ای برای مدیریت موسسه خود نخواهید داشت. سیستم آموزش آنلاین lms تمام نیاز های شما را در نظر گرفته و در این سیستم یکپارچه سازی کرده است . شما به راحتی می توانید دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و بخش های مختلف سازمان خود را با استفاده از این سیستم مدیریت کنید.
به دلیل امنیت بالای سیستم آموزش الکترونیکی رایاموز ، دیگر نگران محتوای آموزشی و بخش های مالی سازمان خود نیز نباشید. اگر شما نیز مانند بسیاری از دانشگاه ها و آموزشگاه ها ، قصد دارید سیستم منحصر به فرد خود را داشته باشید، می توانید سفارش طراحی این سیستم را بدهید اما این روش معایبی نیز دارد. یکی از معایب روش سفارش طراحی سیستم این است که هزینه زیاد و زمان طولانی باید بپردازید. اما سیستم آموزش مجازی رایاموز تمام امکانات مورد نیاز را با هزینه مناسب تر و در کمترین زمان در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

روش برگزاری کلاس مجازی در موسسات و سازمان های کوچک و متوسط

اگر شما نیز یکی از این موسسات و سازمان ها هستید که تمام امکانات موجود در سیستم آموزش مجازی را نیاز ندارید و فقط به دنبال برگزاری کلاس مجازی و جلسات از راه دور هستید می توانید سیستم آموزش مجازی رایاموز را یا هزینه کمتر و با امکانات محدود تر تهیه نمایید و از آن استفاده کنید. اما باز هم نباید نگران امنیت و کیفیت نرم افزار باشید زیرا این نرم فازار در تمام شرایط امنیت و کیفیت اولیه خود را حفظ می کند.

 

 

روش برگزاری کلاس مجازی یا جلسات برای مدرسین کلاس های خصوصی و شرکت ها

برخی شرکت ها و موسسات کوچک برای آموزش های مورد نیاز خود و برگزاری جلسات به صورت انلاین با همکاران و مشتریان خود نیز از سیستم کلاس مجازی vc استفاده می کنند. همچنین مدرسین کلاس های خصوصی نیز می توانند با بهره گیری از کلاس مجازی یا کلاس آنلاین کلاس های خود را در خانه و با صرف کمترین هزینه برگزار کنند. این نوع کلاس ها طرفداران زیادی دارد. همچنین به دلیل ضبط محتوای اموزشی دانش آموزان و دانشجویان می توانند از محتوای آموزشی در خارج از کلاس نیز بهره ببرند و این کار در کارایی و افزایش یادگیری بسیار موثر خواهد بود.

 

 

برای شرکت در کلاس مجازی vc چه تجهیزانی نیاز است؟

یکی از ویژگی های بسیار خوب کلاس مجازی vc این است که فراگیران برای شرکت در این کلاس ها نیاز به امکانات خاصی ندارند و به راحتی با تلفن همراه که امروزه در دسترس همه ما هست می توانند در این کلاس ها شرکت کنند. سیستم آموزش مجازی رایاموز در نسخه های اندروید، ios برای استفاده در تلفن های هوشمند و همچنین وب سایت برای استفاده در تبلت و لپ تاپ طراحی شده است و همه این نسخه ها با هم سازگاری دارند. فراگیران برای شرکت در کلاس مجازی در هر جایی و با اتصال به اینترنت می توانند در این کلاس ها شرکت کنند و آموزش های لازم را فراگیرند. همان طور که مطلع شدید برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت مجازی مزایای زیادی در بر دارد که در هزینه ها و وقت شما صرفه جویی فراوانی می شود.

 

 

 

هزینه برگزاری کلاس مجازی vc چقدر است ؟

یکی از سوالاتی که در بیشتر مواقع پرسیده می شود این است که هزینه برگزاری کلاس مجازی چقدر است. خوشبختانه برگزاری کلاس به صورت مجازی هزینه چندانی ندارد و در هزینه های مدرس و موسسه اموزشی بسیار صرفه جویی می شود. شما تنها لازم است یک باز این سیستم را تهیه کنید و برای همیشه از آن استفاده نمایید. یکی از نکات مثبت دیگر این روش آموزشی نیز این است که برای برگزاری کلاس مجازی نیاز به صرف هزینه خرید وسایل آموزشی و اجاره مکان نیز نمی باشد. رایاموز تمام تلاش خود را کرده است تا با قرار دادن امکانات مورد نیاز در یک سیستم آموزشی یکپارچه تا حد امکان هزینه های کاربران را کاهش دهد و در این راه نیز موفق بوده است.

 

 

سیستم آموزش الکترونیکی چه نقشی در برگزاری کلاس مجازی vc دارد؟

سیستم آموزش الکترونیکی lms دروازه ای به سوی کلاس های مجازی lms می باشد. سیستم آموزش مجازی و یا آموزش الکترونیکی رایاموز تمام فعالیت ها از جمله برگزاری کلاس مجازی، برگزاری دوره های مجازی، برگزاری جلسات، مدیریت محتوای آموزشی، مدیریت موسسه آموزشی و مدیریت بخش های مالی را به صورت یکپارچه در خود جای داده است و شما کاربران گرامی می توانید با کمک این سیستم ، موسسه و یا سازمان خود را به خوبی مدیریت کنید.

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== - کلاس مجازی vc در سیستم آموزش مجازی lms

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *